طراحی وب سایت

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

1398 مهر 7 | ادمین

این توافقنامه مابین گروه برنامه نویسی وب مستر تولز از یک سو و شما که در این تواقنامه "کاربر" و یا "مشترک" یا "خریدار" نامیده میشوید از سوی دیگر، منعقد گردیده و قابل اجرا می باشد. ورود به سایت وب مستر تولز ، خرید هر یک از خدمات یا محصولات وب مستر تولز ، استفاده از سرویس های وب مستر تولز یا هرگونه معامله یا تراکنش با وب مستر تولز مستلزم پذیرش تمامی قسمت های این شرایط و قوانین بوده. در صورت سفارش هر خدمات یا محصولی از وب مستر تولز ، شما این قوانین را پذیرفته اید.

این تواقنامه با استناد به ماده ده قانون مدنی از هر حیث تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد. این توافقنامه به تایید طرفین رسیده است. کاربر به صراحت اعلام می دارد که تمامی این توافقنامه را به صورت کامل مطالعه نموده است و با استفاده از خدمات وب مستر تولز یا پرداخت هر وجهی تمامی این قوانین را پذیرفته است و نیازی به اخذ امضاء از وی وجود ندارد و کاربر تنها یک نسخه چاپ شده از این قوانین را نزد خود نگهدای می نماید.

مسئولیت محتوی موجود در سایت

کاربر متعهد می شود از محتوی مجرمانه و خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران در سایت خود استفاده ننماید. در صورت استفاده از محتوی مجرمانه حق فسخ قرار داد و سرویس کاربر بدون بازگشت هزینه برای وب مستر تولز محفوظ می باشد. مسئولیت هر گونه محتوی و تصاویر که کاربر در سایت خود استفاده می نماید بر عهده خود کاربر است و وب مستر تولز هیچ مسئولیتی را بر عهده نمی گیرد.

انتقال به غیر

کاربران بدون دریافت مجوز کتبی از وب مستر تولز مجاز به واگذاری هیچ یک از محصولات و خدمات وب مستر تولز به دیگری نمی باشند. به طور کل هر گونه نقل و انتقال محصول یا خدمات به صورت بخش یا منافع آن به هر شکل تنها با اجازه کتبی وب مستر تولز ممکن است. در صورت انجام هر نقل و انتقال بدون مجوز کتبی وب مستر تولز، نقض این تواقنامه می بشد و دریافت کنند هیچ گونه حقی ندارد و تمام حقوق مربوط به کاربر انتقال دهنده می باشد.

اطلاعات صحیح

کاربر موافقت می نماید که اطلاعات خود را به صورت صحیح وارد نمونه و بروز نگه دارد. وب مستر تولز برای برقرار هر گونه ارتباطی با کاربر از اطلاعات ارایه شده استفاده می نماید و در صورت نادرست یا مبهم بودن اطلاعات ارایه شده وب مستر تولز به صلاحدید خود مجاز خواهد بود خدمات مشترک را قطع یا به حالت تعلیق در آورد. همچنین وب مستر تولز به صلاح دید خود این امکان را دارد از یک کاربر درخواست تایید هویت نماید و کاربر موظف به ارسال تصویر برابر اصل مدارک و هویتی و تایید محل سکونت خود می باشد. در غیر این صورت تا زمان تایید هویت سرویس کاربر به صورت تعلیق در می اید. در صورتی که وب مستر تولز هنگام تکمیل فرایند خرید جهت تسریع در امور اقدام به دریافت و کنترل مدارک و اطلاعات کاربر ننماید پس از آن حق دریافت این مدارک همواره برای شرکت محفوظ بوده  و با عدم ارائه به موقع مدارک توسط کاربر، حقوق مالکیتی خریدار ملغی محسوب می شود و عواقب اطلاعات ناصحیح مستقیما بر عهده خریدار می باشد و شرکت مسئولیتی در قبال کنترل صحت امضا خریداران و نمایندگان آنها ندارد.

مالکیت سایت

وب مستر تولز تنها کسی را به عنوان مالک واقعی سایت می شناسد که سایت را خریداری و به نام خود ثبت نموده باشد ، مگر اینکه به وجه ملزمی نمایندگی او در خرید و به ثبت رساندن سایت ، محرز و مشخص شده باشد بنابر این در صورتی که مشتری برای خرید سایت ، نماینده بفرستد و این نماینده بنام شخص خودش ثبت نماید ، وب مستر تولز مسئولیتی در این زمینه عهده دار نبوده.

اختلافات بر سر مالکیت

در صورت اختلاف بر سر مالکیت سایت، رفع هر گونه اختلافات میان طرفین، خارج از محدوده خدمات و حوزه اختیارات این شرکت می باشد و هر یک از طرفین دعوی می بایست درخواست خود را از مراجع ذی صلاح اعم از پلیس فتا و یا سایر مراجع قضایی دنبال نمایند. مشترک موافقت می نماید در این حالت، وب مستر تولز می تواند تا زمان تعیین شدن حکم مراجع قضایی به صلاحدید خود و با توجه به اطلاعات دریافتی از طرفین مثل رسید پرداخت، قرارداد بین طرفین و ... وب سایت را به هر کدام از طرفین تحویل دهد و یا اینکه موقت دسترسی به مدیریت سایت را قطع نماید.

امنیت حساب

مشترک متعهد میگردد محرمانه بودن رمز عبور و اطلاعات حساب های خود در وب مستر تولز را حفظ نماید. مسئولیت تمامی عملیاتی که به وسیله حساب مشترک انجام گیرد به عهده خود مشترک می باشد و چنانچه استفاده غیر مجازی صورت گیرد کاربر باید سریعا به وب مستر تولز اطلاع دهد. بدیهی است که وب مستر تولز هیچ مسئولیتی در قبال هر گونه ضرر به دلیل استفاده فرد دیگر از رمز عبور یا اطلاعات حساب شما را نمی پذیرد. کاربر به دلایل امنیتی باید از رمز عبور ساده استفاده ننماید و رمز خود را در جای امن نگهداری نماید.

وضعیت اضطرای

وب مستر تولز هیچگونه مسئولیتی در برابر عدم اجرای تهدات خود در هنگام مواردی که خارج از کنترل وب مستر تولز است ندارد مانند بلایای طبیعی، جنگ، آشوب اجتماعی، تحریم، اعتصاب، محدودیت های دولتی و ... را ندارد. با این حال در هنگام بروز چنین مشکلاتی مجموعه تمام تلاش خود را انجام می دهد که وقفه یا مشکلی برای سرویس مشترک به وجود نیاید.

تمدید سرویس مشترک

تاریخ تمدید یک سرویس بعد از اتمام مدت اشتراک خریداری شده توسط کاربر است و وب مستر تولز هیچ مسئولیتی در قابل نگهداری و یا ارائه اطلاعات کاربر پس از اتمام سرویس کاربر را نخواهد داشت. همچنین وب مستر تولز از تمامی راه های ممکن تلاش می کند به کاربر جهت تمدید سرویس اطلاع رسانی نماید و در صورتی که کاربر به هر دلیلی اطلاعیه ای از سمت وب مستر تولز دریافت ننماید هیچ مسئولیتی با وب مستر تولز نیست.

تغییر در قیمت

وب مستر تولز هر زمان مجاز می باشد به هر دلیلی اقدام به تغییر در قیمت خدمات خود نماید و تغییر قیمت در صورت حساب دوره های بعدی مشتری اعمال خواهد شد.

اقدام قانونی علیه وب مستر تولز

کاربر متعهد می شود چناچه شکایتی علیه وب مستر تولز در حال اجرا یا ارسال دارد، قبل از اقامه دعوی ابتدا به صورت کتبی و از طریق ارسال یک نامه با امضاء کاربر به کپی کارت ملی از طریق پست سفارشی به دفتر مرکز وب مستر تولز، جهت اطلاع وب مستر تولز ارسال نماید و وب مستر تولز حداکثر 20 روز پس از دریافت نامه فرصت دارد تا تلاش کند مشکل کاربر را از طریق فنی یا غیر فنی حل نماید. قصور از جانب کاربر در مورد ارسال اطلاعیه به وب مستر تولز به منزله نقض این توافقنامه بوده.

حریم شخصی و اطلاعات محرمانه

تمامی اطلاعات کاربرن نزد وب مستر تولز محفوظ می باشد و وب مستر تولز متعد می شود تحت هیچ شرایطی اطلاعات کاربران را به هیچ شخص حقیقی یا حقوقی ارائه نکند مگر با حکم مراجع قضایی. وب مستر تولز تمام سعی خودش را برای حفظ اطلاعات کاربران انجام میدهد ولی در صورتی که این اطلاعات به هر طریقی مانند استراق سمع دزدیده شود، وب مستر تولز هیچ مسئولی در رابطه با امنیت اطلاعات در سرور های خود را نمی پذیرد.

نسخه پشتیبانی داده ها

وب مستر تولز در تمامی سرویس های خود اقدام به تهیه نسخه پشتیبان از کل سرور به صورت دوره های هفتگی می نماید. این نسخه پشتیبان صرفا جهت عملیات داخلی وب مستر تولز می باشد و ممکن است شامل اطلاعات یک کاربر خاص نباشد. کاربر می پذیرد مسئولیت نگهداری از اطلاعات بر عهده خودش می باشند. در صورت بروز هر مشکلی وب مستر تولز تمام سعی خود را انجام می دهد تا اطلاعات کاربر را برگرداند و در صورتی که به هر دلیل امکان بازگرداندن اطلاعات کاربر از نسخه های پشتیبان وب مستر تولز وجود نداشته باشد هیچ مسئولیتی متوجه وب مستر تولز نخواهد بود.

نشر اکاذیب و ایجاد مزاحمت برای وب مستر تولز

در صورت هرگونه اقدام که به صورت مستقیم یا غیر مستقیم باعث لطمه مالی و غیر مالی (اعتبار، شهرت و ...) به وب مستر تولز شود یا ایجاد مزاحمت وب مستر تولز و زیر مجموعه ان مانند کارمندان، وب سایت و ... یا هر گونه توهین به وب مستر تولز، کارمندان و ... به هر نحوی سرویس کاربر سریعا بدون اخطار قبلی و برای همیشه قطع خواهد شد و وب مستر تولز فرد مذکور را به مراجع ذیصلاح معرفی خواهد نمود. در صورتی که کاربر به صورت مستقیم و غیر مستقیم خسارت مالی و غیر مالی به وب مستر تولز وارد گرداند، کاربر مسئول جبران آن خواهد بود.

مالکیت معنوی

کلیه حقوق و منافع محصولات و خدمات مربوط به مالکیت معنوی وب مستر تولز می باشد. کاربر موافقت می کند که هیچ سود یا امتیازی در این مالکیت معنوی به وی منتقل نمی شود.

حداقل سن

کلیه کاربران وب مستر تولز می بایست حداقل 18 سال تمام داشته باشند و در صورتی که برای افراد زیر 18 سال سرویس توسط قیم قانونی وی تهیه شود، وی قانونا مسئول رعایت قوانین و شرایط وب مستر تولز می باشد.

لغو سرویس

اکثر سرویس های وب مستر تولز شامل استفاده رایگان قبل از خرید برای اطمینان کاربر از کیفیت سرویس و خدمات دریافتی می باشد. بدیهی می باشد در صورتی که کاربر به هر دلیل شامل عدم رضایت از کیفیت، عدم بر اورده شدن نیازش، عدم آگاهی قبل از خرید، اشتباه در خرید یا هر دلیل دیگر اقدام به لغو سرویس خود نماید هیچ مبلغی تحت هیچ شرایطی به کاربر بازگردانده نخواهد شد.

تغییرات آینده این توافقنامه

کلیه کاربران موضف به رعایت تمامی قوانین این تواقنامه می باشند. با این حال این قوانین کامل و جامع نبوده و وب مستر تولز این حق را دارد هر زمانی یکی از بندهای این توافق را حذف یا تغییر نماید یا اینکه بند جدید اضافه نماید. خریدار موظف هست همواره این قوانین و شرایط را مطالعه نمونه و از آن اطلاع یابد. عدم اطلاع کاربر از قوانین تغییر یافته باعث رفع مسئولیت کاربر نخواهد بود. خریدار اعلام می دارد با تمامی تغییراتی که در آینده در این توافقنامه ممکن است اعمال شود از ابتدا موافقت می نماید.

مطالعه این توافقنامه

مطالعه دقیق و کامل این توافقنامه و پذیرش کامل آن برای تمامی کاربر وب مستر تولز الزامی است. این توافقنامه در محل سفارش در سایت وب مستر تولز قرار داده شده است و کلیه کاربران پیش از هرگونه پرداخت وجهی این توافقنامه را باید تایید کنند و هیچ گونه ادعایی مبنی بر عدم آگاهی از این موافقت نامه پذیرفته نمی باشد.