طراحی وب سایت

اهمیت اپلکیشن های تلفن همراه

اهمیت اپلکیشن های تلفن همراه

1398 شهریور 17 | ادمین

برنامه های تلفن همراه در بین مشاغل و ارائه دهندگان خدمات به طور فزاینده ای محبوب می شوند. از فروشگاه های تجارت الکترونیک و بانک های پرداخت تا تحویل مواد غذایی و مراقبت های بهداشتی،تقریباً هیچ صنعتی وجود ندارد که برنامه های کاربردی موبایل ارزش بازاریابی خود را اثبات نکرده و یا خود را برای برقراری ارتباط موثر با مشتریان از این روش استفاده نکند .

مزیت های داشتن برنامه موبایل برای مشاغل


برترین مزایای کاربردی و بازاریابی برنامه های کاربردی تلفن همراه به شرح زیر است:


1. ارتباط مستقیم و بازاریابی هدفمند جغرافیایی


ثابت شده است که برنامه های کاربردی موبایل در جلب علاقه مشتری و برقراری ارتباط با راه اندازی محصول، خدمات جدید،پیشنهادات تبلیغاتی ،ویژگی های بهبود یافته و نرخ تخفیف سریع و مؤثر هستند.
این ارتباطات مستقیم همچنین اطلاعات ارزشمندی از قبیل جمعیتی ، موقعیت های جغرافیایی و رفتار خرید را با توجه به محصولات و خدمات شما به ارمغان می آورد و به شما در درک تقاضای بازار و بهتر شدن استراتژی های فروش و بازاریابی کمک می کند.

2. افزایش شناخت باعث ایجاد وفاداری مشتری می شود


ایجاد وفاداری مشتری یک جنبه مهم و دشوار در بازاریابی یک تجارت است. برنامه های تجاری با ایجاد ارتباط بین مشتری و برند از طریق یادآوری ها و اعلان های مداوم ، به یکدست شدن این جاده کمک می کنند. این یادآوری ها نسبت به محصولات و خدماتی که ارائه می شود آگاهی ایجاد می کند و مشتریان را به خرید ترغیب می کند.

علاوه بر این ، همچنین شناخت برند را افزایش می دهد. بنابراین ، هنگامی که یک کاربر برنامه نیاز به یک محصول / خدمات ارائه شده توسط تجارت در آینده داشته باشد ، شانس وجود دارد که مشتری برنامه هم اکنون آشنا را نسبت به رقبای خود انتخاب کند.


3. وب سایت آگاهی ایجاد می کند و برنامه باعث فروش می شود


هنگامی که مشتریان بالقوه به یک محصول یا خدمات احتیاج دارند ، احتمالاً آنها آن را در تلفن هوشمند خود جستجو کنند نه در لپ تاپ. تحقیقات نشان می دهد که بیشتر جستجوها هنگام مسافرت، معاشرت و انتظار برای قرارهای ملاقات انجام می شود نه اینکه در اوقات فراغت که شخصی به لپ تاپ یا سیستم دسک تاپ دسترسی داشته باشد.
از آنجا که برنامه ها در مقایسه با وب سایت های سریعتر ، تعاملی تر و آسان تر به مرور می پردازند ، در دسترس بودن برنامه برای شغل شما احتمالاً مشتری را برای انتخاب شما برای خریدشان سوق می دهد. مهمترین مسئله این است که وب سایت ها به ایجاد آگاهی از برند ، عمدتاً از طریق رسانه های اجتماعی کمک می کنند ، اما برنامه ها در جایی صورت می گیرند که بیشتر فروش ها انجام می شود.

4- ابزاری عالی برای جذب مشتری


در حالی که ارتباطات تجاری با مشتری برای بازاریابی مهم است ، یک ارتباط معکوس برای حفظ وفاداری مشتری به همان اندازه مهم است. مشتریان هنگامی که نگرانی ها و شکایات آنها با حداقل زمان تاخیر شنیده شود آن را دوست دارند و این به نوبه خود به کسب و کارها در ایجاد وفاداری به برند کمک می کند.
 این جایی است که برنامه ها به تصویر می آیند. آنها به حفظ این رابطه مهم از طریق میز راهنما و سیستم های پشتیبانی آنلاین کمک می کنند.
افزایش دسترسی به محصولات / خدمات همراه با کاهش هزینه ، باعث جذب مشتری است.

5. به شما کمک می کند تا از جمعیت جمع شوید


اهمیت یک برنامه در جلب کسب و کار شما برای متمایز کردن از رقبای خود را نمی توان به اندازه کافی تأکید کرد. در این مرحله ، برنامه ها هنوز یک چیز نادر هستند و با داشتن یک مورد برای شغل خود، می توانید توجه مشتریان بالقوه را جلب کرده و بخش بزرگی از سهم بازار را به خود جلب کنید. امیدوارم تا آن زمان امیدوار باشید که مشتری بتواند مشتری را به طور مؤثر مدیریت کرده و وفاداری جدی به مشتری ببخشد.

6. شناخت برند را تقویت می کند


وقتی نوبت به تبلیغات می رسد ،تبلیغات روزنامه ، احتکار در فضای باز ، تابلوهای نشانگر چشمک زن ، بازاریابی رسانه های اجتماعی ...  متوجه می شویم هر مشاغل دیگری این کار را انجام می دهد. منحصر به فرد بودن مورد نیاز برای ساخت یک برند بسیار لازم است. اما همین تبلیغات هنگامی که با یک اپلیکیشن همراه باشید که میزان جذب مشتری زیاد است ، می توانند شگفتی هایی برای تقویت وفاداری برند شما ایجاد کنند.

7. دید بهبود یافته


در چند سال اخیر ، تغییر زیادی در نحوه جستجوی مردم به دنبال محصولات و خدمات مشاهده شده است. در جایی که توصیه های کلمه به زبان دهی و مرور وب سایت ها راه حل مناسبی بود ، اکنون مردم ترجیح می دهند در هنگام مسافرت به جستجوی چیزهایی در تلفن های هوشمند خود بپردازند ، منتظر ملاقات و حتی در اوقات فراغت خود باشند. برنامه ها ابزاری عالی برای بازاریابی برای استفاده بیشتر از این پیشرفت هستند. این توجه مخاطبان هدف را به خود جلب می کند و دید کلی در شغل شما را بهبود می بخشد.
اکنون که نقش حیاتی برنامه ها در ایجاد فروش را درک می کنید ، اطمینان حاصل کنید که در یک برنامه نویس تلفن همراه با تجربه ، خلاق و مدبر در حال سرمایه گذاری هستید.
برای مشاوره و راهنمایی با ما تماس بگیرید