طراحی وب سایت

تولید محتوا seo به چه معناست ؟

تولید محتوا seo به چه معناست ؟

1398 شهریور 17 | ادمین

محتوا چیست ؟

محتوا در واقع همان چیزی است که باعث انتقال اطلاعات و تجربه‌ها می شود. این اطلاعات و تجربه‌ها به وسیله ی ابزارها و روش‌هایی، از منبع به مقصد که کاربر است،منتقل می شوند. محتوا همه‌جا حضور دارد،در اینترنت، تلویزن، رادیو،دیسک‌ها،ذخیره‌کننده‌ها،کتاب‌ها، مجله‌ها،تابلوهای شهری دیجیتال و غیردیجیتال، رویداد، سخن‌رانی‌ها و ….

 سئو چیست ؟ SEO 

سئو برگرفته ازعبارت Search Engine Optimization است که کلمات معادلی چون SEO بهینه سازی موتور جست و جو دارد.

سئو (بهينه‌سازي موتور جستجو) به معناي فريب و يا دستکاري موتور‌هاي جستجو با روش‌هاي غير اصولی نيست. آن‌ها براي کمک کردن به بهبود رويت و ارتباط وب سايت‌ها در نتايج جستجوي طبيعي با هدف رسيدن به رتبه‌بندي بالا، ايجاد شده‌اند.

سئو را مي‌توان مجموعه‌اي از روش‌ها براي تغيير استراتژيک وب سايت‌ها دانست. اين فرآيند به بيان مهمترين عوامل مرتبط صفحه و افزايش اهميت آن در صفحه نتايج جستجو، مي‌پردازد.

منظور از تولید محتوا چیست ؟

به صورت کاربردی محتوا یعنی هر  چیزی که یک پیامی رو منتقل کنه

این محتوا می تواند متن،تکست،ویدیو، فایل،صوت، پی دی اف،پیامی در تلگرام،ایمیل باشد 

 هرچی محتوا غنی تر و با کیفیت تر باشه میزان رتبه در گوگل افزایش پیدا کرده  و این موجب بالا رفتن بازدید سایت می شود.داشتن ایده از مهمترین عوامل در تولید محتوا است که بدانیم برای چه موضوعی قصد داریم محتوا تهیه کنیم.

برچسب ها :      تولید محتوا  ,     سئو  ,     استراتژی  ,     محتوا  ,     وب سایت  ,     طراحی سایت  ,     بازاریابی  ,     گوگل