طراحی وب سایت

قدم نهم طراحی سایت

نگهداری و توسعه وب سایت

قدم نهم طراحی سایت

1398 شهریور 17 | ادمین

بعد از همه این مراحل اینکه بتوان وب سایت را بروز نگه داشت و اطلاعات آن را مرتباً بروز کرد بحث بسیار مهمی است. بروز نگه داشتن و افزودن مطالب جدید باعث  کسب رتبه های بالا در موتور های جستجو و همچنین افزایش ترافیک وب سایت شما می شود.

 لیست جامع تری از وظایفی که معمولاً توسعه وب به آن اشاره دارد ، شامل مهندسی وب ، طراحی وب ، توسعه محتوای وب ، ارتباط مشتری ، اسکریپت نویسی سمت مشتری / سرور ، سرور وب و پیکربندی امنیت شبکه و توسعه تجارت الکترونیکی است.
در میان متخصصان وب ، "توسعه وب" معمولاً به جنبه های اصلی غیر طراحی در ایجاد وب سایت ها اشاره دارد: نوشتن نشانه گذاری و رمزگذاری. [2] توسعه وب ممکن است از سیستم های مدیریت محتوا (CMS) استفاده کند تا تغییرات محتوا را با مهارت های فنی اساسی آسانتر و در دسترس قرار دهد.

برای سازمان ها و مشاغل بزرگتر ، تیم های توسعه وب می توانند متشکل از صدها نفر (توسعه دهندگان وب) باشند و ضمن توسعه وب سایت ها از روش های استاندارد مانند روش های سریع پیروی کنند. سازمانهای کوچکتر ممکن است فقط به یک توسعه دهنده دائمی یا پیمانکاری متعهد یا وظیفه ثانویه در مناصب شغلی مرتبط مانند طراح گرافیک یا تکنسین سیستم های اطلاعاتی نیاز داشته باشند. توسعه وب ممکن است یک تلاش مشترک بین ادارات باشد تا دامنه یک بخش تعیین شده. سه نوع تخصص در توسعه دهنده وب وجود دارد: توسعه دهنده جلویی ، توسعه دهنده پشتیبان و توسعه دهنده تمام پشته. توسعه دهندگان جلساتی که مسئول رفتار و تصاویری هستند که در مرورگر کاربر اجرا می شوند ، در حالی که توسعه دهندگان back-end با سرورها سر و کار دارند.

برچسب ها :      تولید محتوا  ,     توسعه وبسایت  ,     طراحی سایت  ,     امنیت شبکه  ,     پیکربندی