طراحی وب سایت

قدم پنجم طراحی سایت

WordPress را نصب کنید

قدم پنجم طراحی سایت

1398 شهریور 17 | ادمین

پس از انتخاب نام دامنه خود و ایجاد یک حساب میزبانی ، باید نرم افزاری را نصب کنید که به شما امکان می دهد وب سایت خود را آنگونه که دوست دارید مدیریت ، تنظیم کنید. این که آیا شما می خواهید یک وبلاگ ایجاد کنید ، یک کسب و کار آنلاین ایجاد کنید یا یک سایت تجارت الکترونیکی بسازید وردپرس یک انتخاب عالی برای کمک به شما در اجرای قسمت انتهایی وب سایت است.

وردپرس نه تنها رایگان است ، بلکه بهترین سیستم عامل نرم افزارهای موجود در زمینه ایجاد وب سایت ، ایجاد بلاگ و ایجاد یک تجارت است.

نرم افزار وردپرس که به وب سایت شما نیرو می بخشد بسیار انعطاف پذیر ، بسیار قابل تنظیم ، ساده برای پیمایش و یادگیری آسان است. در واقع این نرم افزار برخی از وب سایت های شناخته شده و معتبر در اینترنت را قدرت می دهد.

و به دلیل محبوبیت و پشتیبانی مطلوب آن ، هزاران تم و افزونه طراحی وب سایت وجود دارد که به شما کمک می کند وب سایت خود را به همان شکلی که می خواهید با تمام قابلیت های مورد نیاز خود برای جستجوی سریع و روان به دنبال وب سایت خود بگردید.

برچسب ها :      اماده سازی سایت  ,     وردپرس  ,     سرویس میزبانی  ,     هاستینگ  ,     وبمستر  ,     سایت  ,     آموزش سایت  ,     تولید محتوا