طراحی وب سایت

قدم اول طراحی سایت

مرحله 1. نام دامنه / URL را انتخاب کنید

قدم اول طراحی سایت

1398 شهریور 17 | ادمین

اولین قدم که می خواهید در هنگام ایجاد یک وب سایت بردارید ، تعیین نام دامنه برای وب سایت شما می باشد ، زیرا قبل از ایجاد وب سایت / وبلاگ شرکت میزبان شما از شما می خواهد تا تصمیم بگیرید در مورد نام خود تصمیم بگیرید

این یکی از مهمترین اقداماتی است که شما انجام می دهید زیرا با شروع ساختن محتوا در وب سایت خود ، هر آنچه را که ایجاد می کنید با نام دامنه وب سایت های شما (URL) مرتبط می شود و بازدید کنندگان شما نیز با نام دامنه مورد نظر خود شما را می شناسند. برخی از افراد نام دامنه ای را انتخاب می کنند که از نزدیک با موضوع اصلی وب سایت خود مرتبط باشد و با آن طنین انداز باشد و احتمالاً تحت یک کلمه کلیدی یا اصطلاح خاص جستجو می شود.

به وب سایت شما در مورد چه چیزی فکر کنید و سعی کنید نام دامنه ای را انتخاب کنید که مربوط به آن موضوع یا مجموعه موضوعات باشد.

افراد یا شرکت های دیگر یک نام دامنه / URL را انتخاب می کنند که به افراد کمک می کند تا نام تجاری خود را بشناسند و اصطلاح آن چیست. اگر شما در حال ایجاد یک نام تجاری هستید ، ممکن است نام دامنه شما بخواهد از نام تجاری خود برای نام دامنه خود یا تنوع بسیار نزدیکی استفاده کند که افراد بتوانند با مارک ارتباط برقرار کنند.

در پایان باید نامی را انتخاب کنید که از آن خوشحال باشید زیرا این امر تعیین می کند موتورهای جستجو (Google ، Microsoft و غیره ...) و بازدید کنندگان شما درباره وب سایت شما چه فکر می کنند. وقت خود را بگذرانید و درمورد آنچه می خواهید با وب سایت خود انجام دهید و فکر کنید که در تصمیم گیری برای انتخاب نام دامنه مناسب برای وب سایت خود ، به شما کمک می کند فکر کنید.

برچسب ها :      دامنه  ,     نام دامنه  ,     طراحی وبسایت  ,     تولید محتوا  ,     وبلاگ  ,     برندسازی  ,     افزایش فروش  ,     محصولات  ,     فروش